Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Sokol Stodůlky vs.Střešovice 1911 (1:7)

21. 10. 2018

….Náš zápas se odehrál za příjemného fotbalového počasí, bohužel ale to samé se nedá říci o terénu, který se nedá již nazývat fotbalovým hřištěm natož trávou, která tam opravdu neroste.

Samotná  hra na našem oraništi se nedala nazvat jinak než fotbalovou bitvou, která z obou stran nenabízela příliš fotbalové kvality, ale o to víc bojovnosti v které naši borci i přes nižší věkový i výškový průměr vůbec nezaostávali.

Před zápasem jsme upozorňovali, že tento zápas bude fyzicky náročný a to se do puntíku potvrdilo.

I přes to, že jsme relativně brzo inkasovali, tak se nám podařilo brzo vyrovnat krásnou střelou z dálky, kterou vyslal ze své pravé kopačky Sváťa, výjimečně jinak než bodlem a stálo to za to! Vyrovnání naše kluky nabudilo a evidentně zaskočený soupeř měl co dělat, aby neobdržel druhý gól, který ale nakonec padl do naší sítě a tím se soupeř definitivně uklidnil a dovedl zápas do vítězného konce.

Jako vždy dáváme přednost předvedené hře a nasazení, než výsledku a tak mohu říct, že jsem viděl jeden z nejlepších zápasů co do nasazení celého týmu.

Přes to, že jsme zápas výsledkově nezvládli, tak si hráči zaslouží obrovskou pochvalu za bojovnost s jakou odehráli celý zápas, někdy i za cenu sebeobětování.

Tento zápas musel bolet !!!

Díky kluci !

Poznámka trenéra:

Hráče zápasu běžně nezveřejňujeme, ale tentokrát uděláme výjimku….

Matěj Bek....odehrál snad celý zápas bez střídání a nevynechal jediný souboj a málo z nich jich prohrál! 

Matěji, jasně nejlepší zápas za Stodůlky !!!

Díky