Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Sokol Stodůlky vs SK Zbraslav 4:3

14. 4. 2019

Na Zbraslavi Nás čekalo slunečné počasí a přírodní trávník, který na první pohled byl ve velmi dobrém stavu, ale na pohled druhý a po upozornění zřejmě správce místního areálu, že ta tráva sice roste, ale ne všude, jsme se odebrali na plácek s trávou umělou, která nám na lehké protažení bohatě stačil.

Po zápasovém rozcvičení, kdy nám balóny odskakovaly od kopaček, přeskakovaly kopačky, přeskakovaly hráče, přeskakovaly ploty, jsme se rozhodli, že toho necháme a jdeme do zápasu s odhodláním, že to nějak ukopeme.

Nyní bez veškeré srandy a vtipu.....

Za celou dobu co trénujeme naše kluky, byl tento zápas jeden z nejlepších, ne-li nejlepší co jsme od nich jako trenéři viděli !!!

Soupeř, který patří do první čtyřky nejlepších v soutěži, nás sice zaskočil rychlou brankou, ale o 10min. později bylo vyrovnáno a záhy jsme zápas otočili ve svůj prospěch až na 1:4 do prvního poločasu.

Druhý poločas jsme nepolevili, ale soupeř ještě víc přidal na nasazení a využil dvě standardní situace ke snížení až o jednu branku.

Od této chvíle to bylo velké drama s šancemi na obou stranách, kdy hlavně soupeř využíval dlouhých nákopů za naší obranu a to je herní situace, kterou nelze moc bránit, pokud chceme být aktivní dopředu.

Zápas nakonec zaslouženě skončil naším vítězstvím díky vynikajícímu výkonu a fotbalovosti, kterou jsme Zbraslav překvapili.

Nám trenérům se tento zápas promítal v hlavách ještě několik dní, kluci děkujeme !!!