Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Sokol Stodůlky vs FAAZ Praha 7:0

14. 4. 2019

První Mistrovské utkání po zimní přípravě, jsme sehráli proti soupeři, kterého jsme měli možnost potkávat v zimní přípravě i když nutno říci, že soupeř v soutěži hraje v mladším složení, nicméně i tak jsme k zápasu přistupovali s respektem.

Naše sestava byla doplněna o Adama Balíčka (2008) a Ríšu Bohdaně (2009), tudíž se dá říct, že náš věkový průměr nebyl o moc vyšší než soupeře. U těchto borců bych se krátce zastavil, protože jejich výkon byl na jejich věk velmi dobrý, ba s Honzou N. nejlepší na hřišti a pokud budou u Vládi dobře pracovat v tréninku tak se mají Stodůlky, teda soupeři na co těšit !!! 

Tento zápas byl prvním MU pro kluky Němcovi, kteří tentokrát oba hráli v poli a je třeba říct, že především Honza pomohl svým výkonem a hlavně pěti góly do soupeřovi Barrandovské svatyně k jasnému vítězství 7:0, které mohlo být i výraznější, bohužel ne vždy jsme měli klid v koncovce.

Nicméně s výkonem můžeme být spokojeni, ne vždy totiž první zápas po zimním drilu bývá tak jednoznačný a herně povedený.

V kabině zazněla pochvala, ale také upozornění, že těžší zápasy nás teprve čekají a bude v nich třeba ještě většího nasazení.

Jedeme na Zbraslav....